| JetBlueJet a întrebat:

Am fost sunata de cei de pe okazii si printr-un mesaj m-au anuntat ca trebuie sa confirm comanda pentru a mi-o expedia.
Cum se confirma?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cand cumperi un produs de pe okazii primesti automat modalitatile prin care poti contacta vanzatorul, si anume un numar de telefon si o adresa de mail.

Tu poti lua acel numar de telefon si il apelezi apoi ii spui ca doresti sa confirmi comanda.

| JetBlueJet explică (pentru OldSoul):

Am vorbit pe g mail cu dansul
Merci mult. E bine de stiut.

3 răspunsuri:
| P4rAd0x a răspuns:

Ar trebui sa gasesti solutia cel mai probabil pe mail, confirmarea ar trebui facuta in maxim 24 de ore.

| JetBlueJet explică (pentru P4rAd0x):

Nu am primit niciun mail de confirmare pe email. Nu stiu ce sa fac. Daca nu o confirm, nu o mai livreaza?