| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit o rubrica cu utilizatori suspendati si nu sunt de acord cu cei care modereaza intrebarile si raspunsurile deoarece nu au in totalitate dreptate, am luat ca exemplu user-ul Littel Tweety, am vazut ca unele raspunsuri sunt date numai despre sex si in gluma (gluma nu este misto ) dar am vazut ca are o gramada de prieten pe TPU, eu cred ca moderatorii exagereaza mult in a pune pe liber un user deoarece acel user, avind atatia useri care i-au comfirmat s-au i-au trimis cererea de prietenie, este foarte popular pe site, nu au cum 20 de moderatori sa se puna impotriva a 183 de preiteni ai uesr-ului suspendat.
eu cred ca trebuie facuta alta regula pentru suspendarea sau avertizarea unui user, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LittleTweety_6502 a răspuns:

Sunt de acord cu tine

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este cunoscut ca Little Tweety este nickul folosit de o persoana care are mai multe conturi aici, de pe toate punand numai intrebari obscene si vulgare, multe incluzand pornografie cu minori, ceea ce este impotriva legii. 183 de prieteni nu se pot opune prevederilor legilor si nici regulamentului TPU caruia i se supun alte mii de oameni.

| Paty3 a răspuns:

Nu-i stres. Incearca sa nu bagi in seama raspunsurile acestui utilizator.

| loveaholic a răspuns:

Vezi sa nu fii suspendat. eu nu stiu daca ce zici tu e adevarat, dar o sa ma uit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca acea litletwety e nebuna si cere cererile altora sa o aprobe in lista de prieteni asta inseamna ca ceilalti care i-o accepta ca sunt de vina, nu vad legatura intre prieteni si dobitocimea ei? iesi dreku si tu ca esti un alt nebun ca si ea de asemenea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonimeeeeeeeeee care esti anonim, bai pac pac, cuvintul sictir iti spune ceva?