| IIsisisid a întrebat:

Am găsit un păianjen pe hol și am vrut să îl omor,am luat un adidas și când l-am strivit a ieșit ogrămadă de pui mici de păianjen,care a intrat în covor,eu am incercat sa frec cu adidasul de covor ca sa mă asigur că i-am omorât dar nu sunt total sigura ca i-aș fi omorât, ce ar trebui sa fac în legătură cu asta?

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Eu Am fost mai jmecher ca tine-_- am omorât cu prosopul dintr-o lovitură o muscă IN TIMP ce era în AER))))

| AndaAlexandra a răspuns:

Data viitoare sa nu mai omori păianjenii. Mai bine ii scoți afara. Acum vei avea mai mulți happy