| machupicchu a întrebat:

Am gasit un pisoi(baiat) abandonat/pierdut (?)(Bucuresti). L-am luat si-l pot tine numai pentru scurt timp, pentru ca nu-l accepta pisoiul meu, care-l bate f.rau... astfel ca il tin deocamdata inchis intr-o camera, unde miauna permanent, pentru ca este singur mai tot timpul. Are in jur de 9-10 luni(pana intr-un an), este f.curat(cred ca a fost crescut in casa), este de culoare albastru (gri cu reflexe metalice spre albastru, ca pisicile "albastru de rusia") si este tigrat cu alb-gri. Capul nu este ca cel al albastrelor de suria, ci este un cap impunator, ca cel al tigratului siberian... avand o privire parca intrebatoare, dar vioaie si clara...
Daca doreste cineva sa-l adopte, ii platesc personal castrarea lui(in cazul in care persoana respectiva nu locuieste "la curte") si-i voi da si o litiera pentru nisip, castroane, etc...
Doreste cineva sa adopte acest superb pisoi? Daca "da", rog mesaj privat...

Răspuns Câştigător
| Alecรsutรa a răspuns:

Las adopta eu cu mare placere, dar eu locuiesc in Timisoara... ce rau imi pare... oricum sper sa gasesti pe cineva care sa adopte pisoiasul love strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza?

| beatrice_2484 a răspuns:

Eu am pierdut un motan identic cu cel descris de tine te rog din suflet da-mi un semn cat mai urgent, e-mail: beatricebit@gmail.com, telefon: 0767234810