| clauss a întrebat:

Am inceput de curand munca dupa pauza de un an jumate, chestia e ca ma simt cam ruginit, am 33 de ani dar nu mai ma misc cum trebuie, nu ma consider batran si vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa aveti sentimentul asta, ca nu va mai miscati repede la un moment dat si daca intr-adevar e din cauza acestei perioade lungi?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Da, chiar astazi. E firesc dupa o pauza asa de mare.Masa musculara s-a puturosit. In cateva zile iti revii. Bafta, la noul? loc de munca!