| klimt a întrebat:

Am incercat sa ajut mai multe persoane de pe acest site, dar degeaba daca raspunsurile mele nu sunt aprobate, asta e, se pare ca aproape tot ce scriu e fara rost, nu mai are niciun rost sa stau pe site, eu vreau sa ajut dar daca nu am cu cine, sau am? voi ce credeti? de ce raspunsurile mele trec prin mainile securitatii? cel putin eu asa simt...

Răspuns Câştigător
| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. asa se intampla atunci cand esti nou pe site. Moderatorii iti verifica raspunsurile si se aproba mai greu. Dupa o vreme acestea iti sunt aprobate instant happy.
bye love struck

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Depinde ce scrii.Vulgaritatea si indecenta nu caracterizeaza acest site.Nu stiu ce raspunsuri ai dat, dar nu cred ca blocheaza nimeni raspunsurile decente si la obiect.

| perceive a răspuns:

Si eu sunt noua si raspunsurile si intrebarile mi se aproba foarte foarte greu, dar daca crezi ca ai probleme cu contul atunci fa-ti alt cont, de exemplu : klimt1 sau ce vrei tu, sper ca ti-am fost de ajutor, papapa, sarbatori fericitie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ești la început de drum.
După 30 de întrebări și răspunsuri aprobate și postate, celelalte se vor afișa aproape instantaneu.
Este bine dacă ai citi și politica site-ului, o să înțelegi mai bine.
Pa, pa.

| klimt explică:

Va Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy m-am linistit acum happynu am raspuns nimanui vulgar, moderatorii stiu asta, sa fi fost oare indecent ca am mai bagat din cand in cand un link din ala la e-castig? poate dar am vazut si altii care au mai bagat happy oricum ma gandesc mai bine si poate am sa raman happy