| User a întrebat:

Am incercat sa instalez speedbit video accelerator dar imi da eroare: "You do not have access to make the required system configuration modifications. Please rerun this installation from an administrator account".(culmea, doar un cont am pe calculator [Administrator]) De ce? Si ce e de facut pentru a rezolva problema? Ce mi se pare ciudat e ca doar la programul asta imi da eroare, la alte programe nu.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E o problema de securitate sa ii spun asa.Cu toate ca esti administrator nu ai acces full.Ca si exemplu incearca sa stergi wgalogo. exe de exemplu, nu ai sa poti cu toate ca ai drepturi complete. Ce trebuie sa faci e sa modifici putin registrii ca sa poti instala ceea ce vrei dar atentie ca instalarea sa nu faca rau calculatorului sau placii video.Gasesi aici mai multe explicatii asupra a ce trebuie sa faci.Bafta!
http://translate.google.ro/....../translate