| clauss a întrebat:

Am intalnit si am stat de vorba cu foarte multe persoane frustate, din diferite motive, in special din dragoste, credeti ca e un fenomen sau doar cateva persoane, vi s a intamplat sa aveti de a face cu ele?

1 răspuns:
| PinkTerror a răspuns:

Toti avem cate o frustrare, un complex, un deficit...

singura diferenta este ca unii o ascund mai bine ca altii. toti am avut parte pe pers care la un party toti se distreaza si ei stau in colt si plang (vorba vine) ideea este nu sa ne uitam ciudat la ei ci sa vedem ce au si sa incercam sa ii intelegem si sa ii ajutam.

iar in ceea ce priveste frustrarea din dragoste cine zice ca nu isi doreste dragostea minte de ingheata apele. toti ne dorim sa fim iubiti sa fim doriti ne face viata sa para importantawinking

dar ti-am spus ai grija de tine si de prietenii tai si nu uita sa :
Have Funwinking