| stoicacatalina a întrebat:

Am inteles ca exista un site pe care poti rezolva probleme la fizica mate? este adevarat? vreau si eu site-ul!
este vreun fizician p aici sunt clasa a saptea (pargea, scripetele)ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meditatiionline.ro
Contine probleme rezolvate, teorie dar poti invăța cu adevărat numai dacă urmărești cu atenție rezolvarea problemei.Totuși,îți recomand să utilizezi acest site fără a copia problema și rezolvarea, ci doar problema încercând s-o rezolvi tu singur, deoarece nimeni nu te va ajuta pe viitor să rezolvi problemele.

| AndreiLTX a răspuns:

In viata nu te va ajuta nimeni la probleme.indiferent despre ce e vorba.asa ca mai bine bate capu un pic.si o sa vezi ca o sa fi un mare fizician