| IouKnowIt a întrebat:

Am inventata si eu un status: Inainte ca totul sa se sfarseasca pentru mine, inainte ca jocul sa ia sfarsit, mai am o singura intrebare pentru tine:Oare? Mai iubit?
Mie imi place dar acum il am numai pe acesta in gan si as mai vrea cateva.
Ma ajuta-i va rog dar sa fie cv de genul acesta.

Răspuns Câştigător
| LovelyGirlA a răspuns:

Dragostea se naste cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.
Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi!
Nu faci nimic.Ai impresia ca eu stau sa te astept.Dar de fapt eu ma indepartez incet.Te uiti atent...ma privesti cu regret... asupra mea nu vei mai avea nici un efect!

sper sa iti placa
funda?

1 răspuns:
| Vell a răspuns:

Ziua in care te-ai nascut era ploioasa.Dar nu ploua.Defapt norii plangeau pentru ca au pierdut un inger ca tine.

funda plss