| E23 a întrebat:

Am invitat o fata in oras la un film.Si nu stiu ce discutii sa mai am cu ea, pe mess vorbim tot timpul si la liceu la fel(suntem in aceeasi cls) si practic am vorbit despre orice.Sunt in pana totala de idei.Va rog sa ma ajutati cu ceva idei si poate si niste glume sa ne simtit mai bine!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Niciodata nu poti vorbi despre orice nu iti face griji
Si e trist cand constanti ca ai vorbit despre toate nimicurile posibile cu un om timp de ani de zile si ai evitat esentialul. Cele mai intresante discutii sunt acelea cu caracter personal.Niciodata nu poti spune ca stii destule despre o persoana
Daca ai invitat-o la un film nu prea aveti cum sa vorbiti acolo, pentru ca scopul e sa privesti si sa intelegi. Eventual poti sa o inviti prin parc. E minunat toamna prin parchee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intodeauna exista subiec de discutie