| Demen169 a întrebat:

Am mai mult o nedumerire decat o intrebare.Nici macar nu stiu de unde sa incep asa ca o iau de acum 4 ani.
Incepe liceul, totul frumos si ma indragostesc. Pana aici pare o poveste din filme sau seriale despre adolescenti.Atunci i-am destainuit ca o plac mult si toate cele, an devebut iubit si iubita, relatia a durat cam 7 luni, cu despartiri si impacari. de atunci nu am mai vorbit cu ea face-to-face. si saptamana trecuta imi da mesaj ca este internata in spital. Eu baiat cumsecade ma duc sa o vizitez, mai vorbim, mai depanam amintiri si tot ce se putea. Prima zi a fost ok. M-am dus si a 2-a zi si ce credeti. m-a sarutat. am acceptat asta am sarutato si eu, seara imi destainuie ca nu ma mai iubeste dar inca tine la mine ca ii e dor de mine etc. Ea are iubit de cand m-am despartit de ea, si acum m-a pus pe ganduri cu ce a facut. As dori un sfat ceva orice. Ori cum so recuceresc, destainui ca inca o iubesc. Ori s-o fac sa se desparta de tipu ala. sincer fiind un tip nepotrivit pentru ea, multe persoane au zis asta. Astept. Multumuri in avans,

2 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Probabil este un amalgam de dorinte din partea ei. De la tine vrea finetea, romantismul etc, iar de la individ probabil sentimentul ei de vanatoare sexuala el doar atat avand de oferit. Dupa parerea mea este o "vampira energetica". Vrea sa soarba de la tine sentimentul de protectie, adevaratul sentiment de siguranta conjugala, dar vrea si power flower...parerea mea este ca te va ranii. Eu zic sa iti vezi de viata, nu ai nimic de pierdut sau pur si simplu intra in joc si ce o fi o fi. E greu de spus din afara si oricum totul se plateste. Fi tare, bafta!

| Demen169 explică:

Inteleg ce vrei sa zici carpediem.dar totusi este tipul de persoana caruia ii place sa se joace, dar pe langa asta si care iubeste mult, daca imi poti da si o alt aparere. poate ceva mai exact cum ar trebui so recuceresc asta mi-as dori mai mult