| Marii a întrebat:

Am mai postat intrebarea asta o data, dar nu prea am fost ajutata. Asa ca va cer din nou ajutorul : http://www.TPU.ro/......um-intru/. Chiar nu stie nimeni un numar de telefon? Este in revista numarul redactiei, dar nu-s asa sigura ca acela este numarul la care trebuie sa confirm. Va rog mult, ajutati-ma! :)

3 răspunsuri:
| doraz a răspuns:

Felicitari.pai suna la nr pe care l-ai gasit si spune-le ca nu stii ce trebuie sa faci etc si te vor indruma ei.bafta!

| denisa0906 a răspuns:

Pai da dc nu incerci? of ce pierzi? sunaa

| demonangel37 a răspuns:

Da trebuie sa suni la numarul redactie acolo iti dai datele spui premiu si gata