| Butsilee a întrebat:

Am maine lucrare la informatica si profa noastra preda numai in execl angry de la inceputul anului facem numai tabele si ne pune note mici ca nu stim formulelechatterboxCare ma ajuta si pe minehappy Cu aceste formulehappy Sau ce ar trebui sa fac (Si vreau sa mentionez ca nu facem la calculator lucrarea, pe foaie si nu stim nimic straight face)

4 răspunsuri:
| Butsilee explică:

A 8

| Butsilee explică:

Exel* big grin

| myrazvy a răspuns:

Pentru ce-ti trebuie formule de calcul excel daca dai lucrare pe foaie. formulele de calcul cele mai utilizate sunt: sum; average si cam atat, asta cele mai utilizate

| ~kostynela~ a răspuns:

Dar in ce cls esti?/:-)