| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Nu pot sa dau pv.nici nu am primit acel mail pentru confirmare straight face. Primesc mesaje pv si nu pot sa raspund, e aiurea, ma enerveaza chestia asta la culme (de imi vine sa inchid pc si sa dau cu el de pamant X-( )! Va rog spuneti-mi ce trebui sa fac ca sa pot da si eu pv! Va multumesc!

ps-cu Raluca am vb dar se pare ca a uitat sa imi dea si un raspuns straight face

1 răspuns:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Gandeste-te... Raluca este una... iar userii sunt cu miile...trebuie sa stepti pana iti vine randul...cu rabdarea treci marea...