| Bquna a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent cu niște răspunsuri!
Nu ma simt bine, am răcit foarte tare și azi trebuie să depun actele pentru angajare. E ok să mă duc la firmă, să depun actele și după să plec acasă și să încep de luni să lucrez sau imediat după ce ai semnat contractul trebuie să lucrezi toată ziua? La voi cum a fost când v-ați angajat?

1 răspuns:
| ALM2000RO a răspuns:

Întâi însănătoșește-te și abia apoi du-te să-ți depui actele de angajare, că dacă le depui acum, a doua zi vei fi chemat la lucru, așa răcit cum ești!