| DrifteR a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru deoarece eu numai am idei crying. Deci eu am vreo 2-3 prieteni foarte buni cu care vreau sa ma joc un joc online impreuna ca sa ne distram si numai stim ce...Am jucat Counter-strike 1.6; COD 6 mw 2; AOM Titans expansion; World racing 2 si numai stim ce sa jucam.Nu conteaza genul daca e shooter sau de strategie doar sa nu fie ceva gen metin 2... daca aveti idei de jocuri care sa le pot juca cu prietenii mei va rog sa postati ca sa ma ajutati si pe mine

7 răspunsuri:
| andreimihai96 a răspuns:

LFS -> live for speed versiunea demo este free si merge sa jucati mai multi (online)

| Bernoullie a răspuns:

Www.conquiztador.ro eu joc jocul asta mereu cu prietenii mei.

| coMpLeT a răspuns:

Am si eu o intrebare:dc nu vrei metin? si acum raspunsul ola intrebarea ta:Triburile este un joc de strategie si impreuna cu prietenii tai va faaceti un trib va ajutati cu resurse si armata va ajutati la atacuri o sa fie frumosbig grin

| DrifteR explică:

Am spus sa nu fie ca metin tongue alte jocuri cu masini shooter strategie orice

| DrifteR explică:

Triburile... e gen care dureaza ceva timp ca sa construiesti ceva...numi pre-a plac jocurile de genul. oricum mersi de raspuns daca mai au si altii idei. va rog postati

| dorin_8856 a răspuns:

Ma in afara de 4Story eu nu stiu, e cam ca metin da are grafica mai buna si mai multe magi, daca iti place e si un server privat 4Story eg cu crestere mai rapida

| Florin200 a răspuns:

Incearca si http://www.mondialmt2.com/ metin mape noi arme noi+19