| mymy a întrebat:

Am nevoie de cateva statusuri nu multe big grin cu scoala adica de scoala ca a inceput scoala sau ceva.asa.big grin daca stiti big grin multumesc

1 răspuns:
| T a răspuns:

Foaie verde catalog, treci peste mine te rog! Numai azi nu m-asculta, ca pe maine `oi invata

Uneori nu stiu ce-i mai plictisitor... Temele sau Profesorii?! DND

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera

Daca ai fi tema mea te-as rezolva in momentul de fata

Imi plac temele... Sunt fascinante! As putea sa stau si sa ma uit la ele ore intregilaughing

Sunt intr-o gramada de carti, caiete, pixuri... nu ajung la tastatura! DND

Cred ca profii fac concurs: care din ei dau cele mai multe teme?

Daca ai nevoie de mine, studiez. Daca chiar ai nevoie de mine, degeaba, inca studiez!

Teme, teme si iar teme! Poate ar trebui sa incetez sa mai spun "teme" si sa le termin!