| magnatapalachi a întrebat:

Am nevoie de niste mesaje amuzante pentru cea mai buna prietena a mea de ziua ei

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Anul ăsta mi-a fost greu să îți aleg cadoul. Am vrut să fie ceva deosebit, ceva inedit, ceva ce sigur nu o să primești de la altcineva. Și atunci mi-am dat seama că deja mă ai în viața... și mi-a mai rămas doar clasicul La Mulți Ani!

Uită trecutul, nu îl poți schimba! Uită de viitor, nu îl poți precize! Uită de cadoul meu pentru tine, nu ți-am cumpărat unul! Îți pot ura, totuși, un sincer La Mulți Ani!

La Mulți Ani, copil frumos! Îți doresc să fii înconjurată în fiecare zi de oameni frumoși, optimiști, veseli, care să te iubească necondiționat. Dar stai, fiecare dintre noi are dreptul la o singură persoană de genul și se pare că tu te numeri printre norocoși: mă ai pe mine.

Ai mai îmbătrânit cu un an, dar tot cea mai sexy dintre prietenele mele ai rămas. La Mulți Ani, păpușo!

Am plăcerea de a ura La Mulți Ani unicei persoane la care mă gândesc (aproape) la fel de mult cum mă gândesc la mine.