| alinusaa a întrebat:

Am nevoie de o parere, am cunoscut un baiat de care imi place f mult, nu s a intamplat nimic intre noi doar ca el m conduce mereu acasa si de multe ori ne asteptam c pai el sa ma duc acasa, o poate face doar din colegialitate sau e posibil ca si el sa simta ceva pentru mine? mersi

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Intreaba-l -

| alinusaa explică:

Serios? Bucuresti

| alinusaa explică:

Vb cu ea acorda i atentie si poate te remarca

| dany160 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu sad din ce judet oras esti?

| dany160 a răspuns:

Eu sunt din focsani dar fata pe care o plac sta apr de mine si ne cun de mici si nu stiu ce sa facthinking imi e putin rusinesad