| Darja111 a întrebat:

Am nevoie de o părere, deci sora mea de ceva timp își doreste copii, iar aceasta frecvent își cumpara teste de sarcina care sunt negative, astazi aranjam niste haine iar în dulapul cu lengerie am gasit într-o mini gentuța o mulțime de teste negative 20-25, iar acum mă gândesc daca le colectioneaza pur si simplu sau pentru ca ar avea o problema despre care nu vrea sa vorbeasca, pentru ca nu înteleg de ce le-ar colectiona.

1 răspuns:
| DeeDee817 a răspuns:

Probabil colecționează sa ca sa aibă o amintire pe când va rămâne însărcinată sa vada cât de greu și lung a fost drumul.