| daniela_7403 a întrebat:

Am nevoie de psiholog online.ma ajuta cineva? am nevoie sa ma descarc, sa conversez cu oameni experimentati, cu prietenii nu pot vb.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut mina distinsa domnisoara.
In acest caz, ai putea apela la un minunat prieten, care sigur nu v-a zice nimic numanui - jurnalul.
El te asculta fara sa cera ceva in schimb, si poti avea cea mai mare incredere in el. Cu oamenii nu se stie niciodata, cind te astepti mai putin, atunci ce tradeaza. Dar el sigur nu te poate trada ( mai ales daca ai si alti doi prieteni buni - lacatelul si cheita ).
Oamenii ori si cit de incredere ai fi, la un moment dat, tot o sa te tradeze, deoarece asa e lumea de azi.
Trist, dar adevarat.
O zi placuta,
Denisa Cosmina.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna daca doresti eu te pot asculta si ajuta.Nu sunt psiholog, dar pot da sfaturi utile legate de probleme altora si daca doresti iti pot asculta problemele cu drag.Iti voi lasa idul meu pe privat in cazul in care doresti sa ma contactezi.Numai bine.

| Georgiana2905 a răspuns:

Intra pe dr.casandra@yahoo.com
Iti va putea da si un numar de telefon. Nu uita ca toate trec.

| mikilaina a răspuns:

Te salut Daniela,

Acceseaza www.topexperti.ro si vei gasi o lista cu cei mai buni psihologi online. Topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, prin chat. Sper sa gasesti ceea ce cauti, oricum eu vreau sa te felicit fiindca cauti raspunsuri pentru problemele tale psihologice... si sincer si cu prietenii asta-i nu este chiar asa, pe fata pot fi cele mai bune persoana, insa sunt tot oamenii si sunt macinati de invidie, de barfe si de multe ori sfaturile lor nu sunt tocmai incurajatoarea. Fereste-ma Doamne de prieteni, ca se dusmani ma feresc eu! - cam asa este. Asa, discutia cu un psiholog este cu totul altceva, acesta a invatat cum sa puna punctul de "i", si in plus fiind online nici nu trebuie sa iti cunoasca adevarata identitate. Iti doresc numai bine si sa ai grija de sufletul tau, fiindca altcineva nu o va face