| FallingRain a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent (nu mai am mult timp)... Deci in seara asta mama e plecata la servici pana mai tarziu si nu stiu cum sa fac ca sa nu inchida tataia televizorul inainte sa vina ea inapoi, urasc sa stau pe intuneric! Si sa stiti ca nu merge faza cu rugatul, am incercat-o de o gramada de ori. Va rog mult, nu vreau sa stau pe intuneric! Si va multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
De ce nu il rogi pe tataia tau sa iti lase televizorul sau lumina aprinsa? Explica-i ca ai o frica de intuneric peste care nu poti trece.

| Biencush a răspuns:

Nu ai o lampita sau o lanterna, ceva, sa ai aprinsa langa tine pana vine mama ta acasa? sau aprinde lumina pe hol.