| Malvina24 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns sincer:cu media 9.49 am sanse la vreo bursa? Daca aveam 9.50 aveam vreo sansa sau bursele se dau elevilor cu medii cuprinse intre 9.85 si 10!(asa am auzit) si bursele de studiu de la 9.66 si 9.84? Eu ma 10 la purtare, nici o absenta si am note bunicele... ce ziceti am vreo sansa sau trebuie sa invat mai bine la anul? sunt a --11-a

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Daca inveti asa si la anul', cu siguranta ca vei avea sanse happy. Ai sanse si acum, ce'i drept.Eu iti urez succes :*!

2 răspunsuri:
| SimpleSergio a răspuns:

Hai ca am pretentii de la tine! cred ca POTI mai mult!

| andri_5711 a răspuns:

cu 9. 49 nu prea ai sanse stradueste-te si poate ei macar 9. 56.