| Ralucuta2000 a întrebat:

Am nevoie s[ scriu o poveste SF (science fiction) pentru scoala. Am nevoie sa imi dati idei de puteri magice pentru 6 personaje. Plssssss. E urgent.

Răspuns Câştigător
| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Ce zici de 4 fete si 2 baieti O fata care atunci cand se enerveaza poate sa miste apa alta care atunci cand plange devine fulger alta care atunci cand iubeste poate sa zboare alta care atunci cand este vesela poate sa i se indeplineasca dorintele un baiat care poate sa traga cu lasar din ochii si unul care poate deveni invizibil