| cautpecineva23 a întrebat:

Am nevoie să găsesc o doamnă care a fost la Terasa Cristal din Eforie Nord vineri seara în data de 28 iunie 2024.Era îmbrăcată cu o rochie alb cu ceva verde,avea părul până la umeri,șaten sau roșcat(nu am văzut clar),împreună cu soțul(presupun) care avea un tricou albastru/bleumarin și fiicele ei(presupun) mici îmbracate în ceva roz, cea mare maxim avea 12 ani.Vă rog mult, e mare disperare să o găsesc. Orice informație e folositoare.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

De ce ai vrea să găsești pe cineva care mai mult ca sigur nici nu știe de existența ta?
Dacă este vorba de vreo ilegalitate, mergi la poliție și dă-le toate detaliile.

| cautpecineva23 explică (pentru J0B0MAT):

Doar mi-a plăcut de ea, nimic mai mult?