| JoJo a întrebat:

Am nevoie si eu de putin ajutor dar nu stiu daca o sa ma pot face inteleasabig grin
Fac in movie maker un filmuletz cu poze si am incercat sa pun de la "make titles or credits" scris pe fiecare poza in parte...am reusit, dar nu pot sa pun decat 6-7 cuvinte pentru.ca daca scriu mai mult mi-l aseaza si pe poza urmatoare (acelasi text). Stiti ce as putea face sa scriu mai mult pe o poza si sa nu-mi apara si pe cealalta acelasi text? am vazut filmuletze pe YouTube cu o intreaga poveste pe o poza dar mie nu-mi iesebig grin
Sper ca m-am facut inteleasa.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| dan29 a răspuns:

Încearcă să micșorezi fontul. Încearcă un 14, sau cel puțin 12...
Schimbă și fontul, te poate ajuta... încearcă în loc de Times New Roman, un Calibri, Consolas, Corbel, Cambria, etc...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie doar sa dai click la change the font and color si sa micsorezi scrisul apoi el iti va aparea mai mic si iti va incapea

succes kiss

| JoJo explică:

Ms lory1995 :*

| Razna a răspuns:

Incearca sa faci fontul scrisului mai mic happy