| LightGirl a întrebat:

Am niste colegi tampiti rau de tot. ce replici sa le mai dau cand se comporta ca idiotii?

Răspuns Câştigător
| Gaga4u a răspuns:

" Nu-mi vine sa cred cata postie exista pe lumea asta"
" Ma doare capul de la tot ce aud ca iese din gura unora "
" Doamne fereste! N-am mai vazut asa un raspuns tampit "
" Tu nu stii sa citesti?! "
" Sa ne invartim ca titirezul "
" Sa sarim ca iepurasii "
" Cati ani ai? "
" Ti-ai facut tema? Da!? Nu-mi vine sa cred "
"Ti-ai facut tema? Nu!? Normal, era de la sine-nteles "

Si eu am aceeasi problema, la scoala la mine sunt 2 gemeni cu acelasi grad de ineligenta...

4 răspunsuri:
| Gaga4u a răspuns:

@LightGirl Eu sunt la o scoala tare obositoare, pretentioasa, in clasa de matematica dar gemenii aia chiar nu sunt la gradul nostru, au doar note de 3, 5, maxim 6

| LightGirl explică:

Gaga4 u la ce scoAla esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le dai replici? Asa mai rau ii provoci. De ce mai bine nu ii ignori si asa se vor satura sa faca pe idiotii? happy

| VăduvaNeagră_3144 a răspuns:

Mai bine i-ai ignora total şi o să vezi c-o să se sature şi-o să-ţi dea pace.