| V3r0nica23 a întrebat:

Am o curiozitate, cum poți ajunge sa fii invitat la Măruță? Cunosc o persoana care aparent se va duce deși nu a făcut nimic remarcabil, nu înțeleg cum funcționează acest tip de sistem.

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Scrie pe mail o poveste lacrimogena care se va vinde si asa a fost invitata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că să ajungi la acest tip de emisiuni, trebuie sa ai ceva de povestit ca să atragă atenția ca ei să facă audienta. Nu trebuie sa fii mare personalitate, doar sa ai ceva inedit și credibil de spus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori esti cunoscut, ori ai vreo poveste interesanta si bineinteles trebuie sa placi producatorilor