| August99 a întrebat:

Am o curiozitate. Voi v-ati imprietenit sau cunoscut pe cineva cu care sa vorbiti un timp foarte indelungat pe TPU?

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da, chiar da.

| Freya1 a răspuns:

Da.Nu de foarte mult timp dar vorbesc

| Doub a răspuns:

DAAAAA, chiar zilele trecute am iesit la o plimbare cu ei

| GoldenZenith a răspuns:

Vorbesc cu vreo 2 persoane de ceva vreme. Sper sa continui așa.

| deeeaqq a răspuns:

N-am cu cine să mă împrietenesc aici, scuze

| August99 explică (pentru deeeaqq):

Asa ziceam si eu pana cand am dat random de cineva aici. Isi facuse cont la distractie si fix atunci ne-am cunoscut.

| deeeaqq a răspuns (pentru August99):

Foarte frumos așa, păcat că mie n-o să mi se întâmple never ever pe site-ul ăsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru deeeaqq):

Ai 75 de prieteni in lista si nu tii legatura nici macar cu unul? Fb much?

| deeeaqq a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăhm, mă refeream că nu m-am împrietenit nici măcar cu unul.
De vorbit am vorbit cam 2-3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.să zicem că da, mai mult de 2 ani, vorbim chiar și în acest moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sunt oameni cu care tin legatura deja de la 1 la 3 ani. Pe ani ii insir laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cel mai mult am vorbit vreo 5 ani cu un tip de aici.

| August99 explică (pentru anonim_4396):

Uau ce mult. Nice happy

| m1dn1gh7 a răspuns:

Aici nu (foarte indelungat), pe alte site-uri/forumuri, da.

| Victor453 a răspuns:

Da, dar nu comunicam mult timp, de atunci cand m-am inregistrat, adica o luna, dar cred ca vom continua sa vorbim))

Răspuns utilizator avertizat
| Dan193 a răspuns:

Foarte indelungat nu. Dar tu?

| August99 explică (pentru Dan193):

Eu da. De un an vorbim non stop big grin

| Dan193 a răspuns (pentru August99):

Bravo, bravo. As vrea sa-mi gasesc si eu vreun prieten pe-aici.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Eu NU cred ca este posibil asa ceva pe acest site. Cum sa te intalnesti cu cineva de aici?
Hai sa facem un TEST! Sa cerem un numar de telefon ORICUI de pe aici. Sa vedem, cati o sa-l dea? Mie unul NU-mi place de NIMENI de aici!