| carey a întrebat:

Am o fantoma in casa si preotii se sperie de ea! Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Să o sperii tu pe ea.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Ai o fantoma in casa? Ma rog, nu conteaza asta. Spui ca preotii se sperie de ea? Pentru ca nu ar trebui! Ei sunt preoti, ar trebui sa fie curajosi. Depinde din ce loc i-ai chemat. Te sfatuiesc sa chemi niste preoti priceputi in asta si curajosi, de la o biserica respectabila. Numai bine!

| Blackwoman27 a răspuns:

Haide ma chiar serios? Eu nu vcred in fantome si chiar daca exista nu ar trebui ca preotii sa se sperie de ea sunt preoti ce naiba?laughingDaca si-au ales meseria asta trebuia sa-si asume responsalbilitatile!

| Dragosgan a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la SF.

| Deni7 a răspuns:

Sa te trezesti.winking

| Bastet a răspuns:

Call the ghostbusters!

serios...pai uitate la haunting pe discovery vineri la ora 22:00 si vezi cum scapa ei de fantome

| alexpr2000 a răspuns:

Sa angajezi o mumie

| bebesweet a răspuns:

Pai sa te muti tongue