| ellalove a întrebat:

Am o filmare pe cd si vreau sa o salvez in pc. Unde dau sau ce fac? Cine imi explica cel mai bine fundalove struckMs:*

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mergi la My computer dupa aceea la cd/dvd. deschizi si iti apare filmarea. de acolo click dreapta pe filmare dai copy iar dupa aceea mergi in locul unde vrei sa-ti salvezi filmarea in pc si dai paste. e bine asa? happy

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

E mai greu sa postezi o intrebare pe TPU, decat sa dai Copy/Copiere - Paste/Lipire.