| Ralluxd a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta si as vrea sa imi raspundeti foarte sincerhappy. Dc iubim persoanele care cateodata se intampla sa ne urasca si uram persoanele care ne ubesc? dc?

Răspuns Câştigător
| NuAmHabar a răspuns:

Din cauza felului lor de a fi.Sau doar pentru ca intotdeuna ne dorim ce nu putem avea. Uneori cei care ne urasc sunt persoane frumoase, glumete, iar cei care ne plac, pur si simplu ne atrag!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca sentimentele oamenilor sunt mult prea complexe pentru a fi intelese chiar de ei insusiwinking

| Gigiku a răspuns:

Pentru ca asta este firea omeneasca. Cauta doar iubire si daruieste doar iubire celor care merita si vei avea multe de castigat.