| Ludacris112 a întrebat:

Am o intrebare ciudata rau nu vreau sa dau multe detalii, dar stiti vorba aia cu cat ajungi mai sus caderea e mai grea? E pentru mine nu a fost chiar asa de grea ca aveam incredere in mine dar ce a fost greu si m-a lovit rau ca am ramas fara familie, fara prieteni, fara iubita, fara nimic, intelegand ca eu intotdeuna am fost pentru ei doar un bun material. De cand nu mai nimic nici mama mea nu ma mai primeste la ea in casa, nu vreau sa intru in detalii, bai cate am facut eu pentru toata lumea. Asta e fuse si se duse... Bai da ce m-a dat peste cap e ca efectiv ramanad fara bani, fara casa, toata lumea m-a trimis in exil, chiar ma gandesc la poezia aia cu Stefan cel Mare si mama lui o stiti voi bai da sa te lase toata lumea, frati, mama, tata, neamuri, iubita bai toata lumea? Eu va povestec cu calm ca ce mi-a fost dat sa vad parca m-a inlemnit.

Acum daca nu mai ma primeste nimeni, nici mama mea in casa bai fara bani, fara casa am plecat afara ...muta-te de colo-colo. Zi de zi traind cu durerea asta ca nu mai am pe nimeni...

Azi alergam cu hoti, peste cateva zile ma trezea trenu in gara, dupa cateva zile alergam cu traficanti, bai toti nebunii...

Multa lume cunoscandu-mi povestea se intreba de ce nu am innebunit si cum sunt asa relaxat... Bai da nimeni nu stia sau nu am arata vreodata ce batalii se dadeau in mintea si in sufletul meu...

Bai da nu a fost o zi sa nu imi fac planuri cum sa ma omor si de multe ori ma consola ideea asta dar iubesc prea mult viata.

Eu de ce va spun voua lucrurile astea, ca ma simt din ce in ce mai aproape ca voi face ceva sa imi aduc sfarsitul....in fine cam asta e povestea mea, nici pe mine nu mai ma impresioneaza si cu siguranta nici pe voi, doar voiam sa scriu lucrurile astea.

C.C.A

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă scrii mai clar ce ai pățit, să înțelegem, poate te putem ajuta.

| Ludacris112 explică (pentru sadrian46):

Sincer sa fiu si foarte explicit eu am avut foarte multi bani si cand bani sau terminat efectiv toti ai mei mau renegat

| sadrian46 a răspuns (pentru Ludacris112):

Toți fiind cine?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, nasol.
Ce pot citi printre randuri, este ca tu nu esti baiat muncitor.
Esti vreun "smecheras" cu multe dosare si putina scoala.
De aia se fereste lumea de tine.
Umbla cu meseriasi care fac mai multi bani decat ai furat tu vreodata, nu cu traficanti si hoti. Invata ce-i ala respectul, cum functioneaza civilizatia si cum e sa traiesti in stabilitate.

| relian a răspuns:

Mda cred ca ai probleme asa cum spui. Daca si maicata tea dat afara din casa, aia deja spune multe.

| Ludacris112 explică (pentru relian):

Fiecare intelege ce vrea sincer nu vreau eu acum sa ma explic ba e vina mea sau a altuia dar iti spun un singur lucru eu nu sunt primit intr-o casa cumparata de mine si unde sta mama mea sora mea si cumnatu meu ( sotul surori mele) casa pe care am trecuto pe numele surori mele si avand anumite conflicte cu el ( cumnatu meu ) in fine judecati ma toti imi e egal

| Ludacris112 explică (pentru Ludacris112):

Daca tu asta intelegi ca eu sunt ala care a gresit iti multumesc