| bianca_9443 a întrebat:

Am o intrebare:Cum pot sterge cateva intrebari mai vechi puse de mine, astept raspuns.
Va multumesc!

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

| Tzatzikii a răspuns:

Ana are mere.

| Tzatzikii a răspuns:

Ioana are pere.

| Tzatzikii a răspuns:

Andrei are gutui.

| Tzatzikii a răspuns:

Maria are pepeni.

| Tzatzikii a răspuns:

Laura are cireșe.

| Tzatzikii a răspuns:

Paul are mure.

| Tzatzikii a răspuns:

Diana are portocale.

| Tzatzikii a răspuns:

David are struguri.

| Tzatzikii a răspuns:

Mihai are zmeură.

| Tzatzikii a răspuns:

Georgiana are afine.

| Tzatzikii a răspuns:

Sorina are mandarine.

| Tzatzikii a răspuns:

Silviu are prune.

| Tzatzikii a răspuns:

Carmen are coacăze.

| Tzatzikii a răspuns:

Alex are smochine.

| Tzatzikii a răspuns:

Dgdggjgju

| Tzatzikii a răspuns:

5xucucucucyxuf6tryh8

| Tzatzikii a răspuns:

Tcyctcyc5s4cftr3ftf4tvycu

| Tzatzikii a răspuns:

Yctxececcrwctcyv7b8b7

| Tzatzikii a răspuns:

G65c4dd3rtd6vucib7buvuv6

| Tzatzikii a răspuns:

Ycctcubiv6x4stvec3s5vyvin8n8v8n7vyv6c6v7b

| Tzatzikii a răspuns:

Ucic6x5s4cuv6c9vgoh0h8bov7v7c7

| Tzatzikii a răspuns:

W2tghjgkpyybutx6cuvin9v6c5x4d