| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

dc toty expertzii TPU dau doar raspunsuri banale.bine doare unii din voi ca unii chiar desi sunty exeptii ajuta si nu dau raspunsuri banale cum ar fi Noname, Brigaela...etc dar uni din voi dati doar raspunsuri banale v-ati prostit de tot de cand ati devenyt experty. voi doar de asta aty devenyt useri TPU? pentru a deveny experty?

5 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna!
Pai, nu cred ca sunt banale. Brigaela da raspunsuri folositoare la intrebari folositoare. Isi permite si ea din cand in cand sa glumeasca sau sa se abata de la munca pe care o depune zilnic pe site. Sunt multi useri care dau raspunsuri foarte buna, dar nu sunt experti. Exista unii care nu ar merita, nu dau nume, dar nu are legatura cu brigaela sau NoName!

| YoYo a răspuns:

Ma u esti proasta @barbiii ce nu intelegi ca a spus NU dau raspunsuri banale noname si brogaela straight face...esti chiar asa bata rolling eyes in legatura cu intrebarea stiu si mie un expert nu asa cunoscut raspunde cu multa plictiseala in el :-

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ce înseamnă pentru tine răspuns banal?
Dă-mi voie să-mi exprim şi eu opinia :
Modul în care scrii şi poza ta sunt banale pentru "fetiţe" ca tine.

| mgtow a răspuns:

Daca acei experti dau raspunsuri banale tu ai publicat o poza falsa mai alea cea din poza e o prostituata din Rusia. Mai bine zis tu iti ascunzi identitatea fata de ceilalti useri printr-o imagine falsa.

| Adorable a răspuns:

Draga Andrey, care de fapt esti trecut in buletin cu "Andrei", am sa te rog sa imi demonstrezi mie prin mesaj privat ca ceea ce afirmi poti sustine! Avand in vedere ca am ajutat mult mai multe persoane decat tine in cauze mult mai importante decat CS si Metin si doar am inteles gresit o intrebare, nu ma face nici proasta, nici inculta. Raman aceeasi eu : Cu calitati si cu defecte, la fel ca si tine! Numai ca tu nu recunosti, se pare, ca ai si decte. Pe viitor, in loc sa pui 1000 de etichete unei persoane, mai bine iti gasesti singur defectele!
Pa, pa!