| DΣΣΔ a întrebat:

Am o intrebare dc voi baieti astia care va credetii destepti va dati mari in fata fetelor credeti ca ne impresionati? respundeti cu seriozitate (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| andrei213 a răspuns:

Hmmm...thinking sti nu toti baieti sunt papagali si ordinari aia care incearca sa se dea mari sunt doar niste tampiti daca vrei exemplu scrie pe you tube asa gaozarii zburatori si e ala cu plete ala incerca sa o impresioneze pe o cretina el era singur care facea asta sincer eu nu fac asa

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Pe unele da, pe unele nu. Aceasta este si diferenta. Pe noi prea multe in afara de sex, nu ne intereseaza. Ca atare, nu ne plac cele destepte pe care nu putem sa le prostim. Pa!

| Pirkko a răspuns:

Habar n-am. Dar tu ma impresionezi cu ortografia ta.

| DΣΣΔ explică:

Pirkko..nici nu vreau si nici nu terb. sa te impresionez p tinehappy!