| WonderGirl7 a întrebat:

Am o întrebare.
De ce pe whatsapp, pe un grup, toate persoanele apar cu numerele lor, dar la o alta persoana ii apare efectiv numele, ținând cont, ca pe nimeni de acolo, eu nu am la contacte? grupul nu are activitate de foarte mult timp.

oare ma are la contacte sau care e faza?
Am si grupuri in care toți oamenii au numele lor, dar acolo e alta situație.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți să setezi ce nume sa îți apară chiar daca nu te are cineva in agenda

| WonderGirl7 explică (pentru suntserios):

Eu știu asta, am si precizat.
ziceam ca e suspect faptul ca dintr-un grup de 140 de persoane, fix aceea care ma interesează are numele.
restul au numere.

dar dacă merg pe alte grupuri cu activitate, restul, toți au numele.

eu ma întrebam dacă pe primul grup, persoana aia ma are la contacte?

| suntserios a răspuns (pentru WonderGirl7):

Nu are legaura daca te are sau nu la contacte.

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Tea bagat cineva într-un grup