| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Am o intrebare despre avatarul miscator de la messenger. Acum cativa ani dadeam click pe avatar si apoi pe ala miscator si ma ducea pe o pagina. Si in dreapta era o fata pe bicicleta. Cand dadeam click acolo ma ducea intr-un mic orasel cu mai multe magazine. Pets, haine de plaja, mai multe. Acum numai apare. Cum pot sa fac sa ajung iar acolo?

Răspuns Câştigător
| Panteraa a răspuns:

Pai cred ca vorbeai de avatarul de yahoo messenger... daca e vorba de el trebuie sa intri acolo unde iti schimbi imaginea de avatar si mai jos iti aparare o faţa de fata.dai acolo si te duce unde poti sa o faci cum vrei tu... sper ca te-am ajutat puppy dog eyes succes