| kire a întrebat:

Am o intrebare despre TPU:cand dau la vizualizare profil, la intrebari si raspunsuri imi spune 0 dar eu am si pus intrebari si am si raspund de ce? cine ma poate lumina? dau funda! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Trebuie sa astepti sa-ti intre in cont intrebarile si raspunsurile date. Dureaza o zi maxim.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Azi ți-ai făcut contul și toate întrebările cât și răspunsurile oferite trebuie să treacă prin filtrul de siguranță al site-ului. Durează un pic, ele vor fi postate fără restricție cu condiția să respecte politica site-ului.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.

| Kitty a răspuns:

Inrebarile si raspunsurile nu-ti apar imediat dupa ce le-ai scris. Mai asteapta si ai sa vezi ca cel mult maine iti va aparea tot.