| KiMO a întrebat:

In fiecare zi, vad pe YouTube diverse comentarii despre Pocodot si despre faptul ca multe vedete precum P! nk, Rihanna, si chiar Justin Bieber isi actualieaza profilurile pe acest nou site de socializare. Am dat un mic 'Search' pentru "Bieber", dupa ce m-am inregistrat pe Pocodot, si am gasit decat un profil fara imagine, date personale (in afara faptului ca data nasterii era trecuta "1998") deci pot zice ca am ramas confuz. Pana la urma, au sau nu vedetele account acolo?

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Se pare ca pana la urma Pocodot a fost un scam-site, care incerca sa atraga cat mai multi utilizatori comentand si dand thumbs up pe youtube. Accesand situl lor mai adineaori scrie ca si-au inchis portile, deci bye bye pocodot.