| Ally a întrebat:

Am o intrebare: paduchii nu mor cu placa de par sau macar ouale nu mor?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate ca vei reusi sa coci cateva oua cu placa de par dar paduchii nu ai nici o sansa, acestia umbla in general pe pielea capului.Cumpara-ti Pedex de la farmacie.

| deadea23 a răspuns:

Nu mor. Da-te cu petrol sau cu ceva tratamente de la farmacie!

| gabi115 a răspuns:

Ba da. dar cine sa aiba paduchi in 2011.numai suntem in 1900

| dreamout a răspuns:

Nu, saracii paduchi, nu vor muri, dar se vor arde.
Exista sampoane la farmacie care te scapa de problemewinking
Sau vorbesti de catelul/pisica ta? laughing kiddin`love struck

| Ally explică:

Ok... sper sa reusesc ca nu mai stiu ce sa fac...metoda cu gaz e buna? dar unde gasesc gaz sau petrol?