| Rukhsandra a întrebat:

Am o intrebare pentru utilizatori :)Unde a disparut colegul nostru Identitate? Ca dupa ce si-a luat expertu nimeni nu la mai vazut ...si inainte sa devina expert era foarte activ... :D
Acum din iunie (mai exact dupa 27 iunie) nu l-am mai vazut-puteti sa verificati;;) http://www.TPU.ro/utilizator/myur
Scuze daca am deranjat pe cineva :)

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

E vacanţa, poate e plecat pe undeva şi nu are timp de Tpu.Sau poate, la fel ca destul de mulţi experţi, după ce a primit titlul nu l-a mai interesat de site, probabil nu mai avea nicio motivaţie...Presupun doar.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Hai sa presupunem ca a plecat intr-o vacanta, concediu, fiind vara etc? Hai! Bafta!

| paramore a răspuns:

Mda, il stiu f.bine pe domnul ''identitate'' care se credea cel mai superior de pe aiciwaitingantipatica persoana.ne contraziceam intr-o zi la o intrebare si a inceput sa ma jigneasca, sa-mi spuna ca eu sunt nimeni dar el e cineva sau poate o sa ajungalaughingomgoh go one rau sa fii stresatlaughing

| Emeraude a răspuns:

Fiecare cu ce-l doare...big grin