| oooooooo a întrebat:

Am o intrebare simpla.De ce mi s-a aprobat un raspuns dar nu apare si la intrebarea la care am raspuns? Adica, eu il gasesc ca raspuns aprobat la rasp mele, dar la intrebare...pauza.Nu e!

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Asteapta niteus acum se pare ca merge un pic mai greu dar va apare in curand daca a fost verificat si aprobat.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca sunt mai multe raspunsuri, poate ca raspunsul tau e pe a doua pagina de raspunsuri.
Daca a fost aprobat si tu il poti vizualiza, nu vad de ce nu ar aparea si ca raspuns la intrebare.

| Elly4all a răspuns:

Buna, sa stai linistit si eu am facut la fel. iar dupa 5 min. maxim mi-a aparut raspunsulwinking.don't worry

| dulshe a răspuns:

thinking Poate tiar putea raspunde raluca.

| Kyky a răspuns:

Nu te panica, va aparea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu mai era loc in spatiul pentru editarea raspunsurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla, mai ales cand e trecut de a doua pagina, adica de 30 de raspunsuri, a doua si a treia pagina se incarca mai greu.