| smileKiller a întrebat:

Sunt fana unor carti cu vampiri mai vechi, si sunt curioasa de parerea voastra. Deci: Credeti ca vampirii pot iubi oameni? (cel putin in opinia unor autori e posibil) si daca se intampla, credeti ca e posibil ca ei sa iubeasca oamenii mai mult decat pe alti vampiri? Sau sa zicem un vampir se indragsoteste de o persoana umana, odata ce o transforma, credeti ca iubirea vampirului fata de acea persoana va scadea? sau va ramane acceasi? sau va fi chiar mai mare dupa?

1 răspuns:
| Lamaitzza a răspuns:

Pai, vampirii nu exista deci nu avem de unde sa stim asa ceva, oricum, in carti, filme etc totul este posibil.Aceste lucruri sunt din imaginatie..si acum depide de poveste, intr-o carte vampirii pot ura oamenii, pot sa ii iubeasca, orice e posibil atata timp cat NU ESTE REAL! Succes! :*