| smileKiller a întrebat:

Tot aud de oameni dependenti de sex straight face mi se pare ffff ciudat jur si vreau sa va cer parerea: Credeti ca in ciuda acestui fapt, ei pot fi oameni cumsecade? are legatura cu caracterul omului acest lucru? multumesc

3 răspunsuri:
| Afãrinツ a răspuns:

Umm depinde de persoana. unii oameni nu pot trai fara sa faca asta din cauza unei obsesii serioase. exact ca la droguri. zici putin, inca putin si nu mai poti sa te opresti. le e sete de asta ca tuturor oamenilor de apa! nu inseamna ca nu pot fii buni si de treaba. incearca sa se lase, reusesc si ii prind virusul iar straight face e o trebuie complicata si oribila care necesita o vizita la psihiatru. nu e o chestie NORMALA! aia sunt BOLNAVI! ar trebui sa se lase de asta toti pentru ca e PACAT! E O VIOLARE! ASTIA NUS SANATOSI! DACA CINEVA NU VREA II OBLIGA, II BATE PANA LESINA SII CONTROLEAZA CA NISTE MARIONETE o.O! practic are legatura cu caracterul omului. depinde de fire. unii o fac din cauza unei intamplari traumatizante, unii de distractie si multe alte motive care sunt BOLNAVE (cu exceptia primei optiuni laughing ).

PS: de unde ai auzit de astea? doar nu esti unu dintre ei O.o -.-" ''v.v''

| smileKiller explică (pentru Afãrinツ):

Nu prea vad cum as fii una dintree eirolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))mersi ca ti-ai spus parerea kiss

| Afãrinツ a răspuns (pentru smileKiller):

Lol rolling on the floor