| dia733 a întrebat:

Am o intrebare tuturor: care sunt jucatorii noi din TPU? ca sa va felicit ca ati ales acest site.

Răspuns Câştigător
| Andrei123123 a răspuns:

Eu sunt nou! Azi me-am facut cont!
Mersi!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai usor cu felicitarile.Ca nici tu nu esti de prea mult timp pe aici.

| dia733 explică (pentru darrio2007):

Darrio2007 sa stii ca nu conteaza de cat timp sunt eu pe TPU ci conteaza sa faci oamenii fericiti, sa se simta bine ca au ales acest site, nu?

| zurick a răspuns (pentru dia733):

Imi place cum gandesti!

| darrio2007 a răspuns (pentru dia733):

Conteaza daca le place acest site. Daca merita felicitarile acordate de tine.

| dia733 explică (pentru zurick):

Mersi zurki!

| Crucified a răspuns:

Jucatori? laughing

| dia733 explică:

MyaWayne1999 ti-am vazut profilul si e frumos.
Continua tot asa!

| dia733 explică:

Atunci va zic tuturor: Bun venit in TPU!

| MyaWayne1999 a răspuns:

Pai in primul rand eu.De-abia m-am inscris pe acest site si mersi!