| Tyya23 a întrebat:

Am o mare problema...mi-am uitat parola de la id de mess asa ca mi-am facut alt id doar ca pe id asta pe care i-am uitat parola trebuia sa-mi vina un raspuns legat de niste probleme de familie este vreo cale prin care sa-mi trimita parola de la celalalt id prin email la id asta nou? funda, raspundeti-mi cat mai repede...

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Da-i pe "Am uitat parola'', specifica acolo care este problema mai exact si anume ca ti-ai uitat parola si o sa te puna sa raspunzi la 2 intrebari alese de tine gen: ''Care este numele copilului tau mic?'' chestii din astea personale. Sper ca te-am ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba parola la id-ul vechi, daca mai stii intrebarile secrete si raspunsurile date la ele; altfel nu poti vedea raspunsul.

| AVATEITAR a răspuns:

Sti ce inseamna.Inseamna ca esti o tuta si o tampita care n-are creier si-si uita imediat parolele de mess.HAI PA!

Răspuns utilizator avertizat