| OoOsofiaOoO a întrebat:

Am o mare problema verisoara mea e mai mica decat mine cu un an si se poarta cu mine de parca ea ar fi mai mare decat mine. Cand este prin preajma prietenilor sai nu ma baga in seama si nici nu se joaca cu mine, iar dupa ce pleaca prieteni ei se joaca cu mine iar daca eu nu mai vb cu ea si sunt suparata ca nu ma baga in seama tot ea zice ca eu sunt de vina... ce sa faccryingcryingcryingsadsadcryingcrying?

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Pai, ei bine din cate se aud nu sunteti prietene adevarate.Verisoara ta se da prea mare cand e cu prietenii ei.Ar trebui sa te impui mai mult fiind mai mare.Pui un pic mai multa implicare si cam atat. Sper a va impacati curand! Pupici.