| llliii a întrebat:

Am o mega problema. maine este ziua celei mai bune prietene ale mele si nu am nici cea mai vaga idee ce sa ii iau cadou. ajutati-ma va rooooog.

p.s. :fara parfumuri, haine, ceasuri si bijuterii. ceva original.

dau fundoi :* (scuzeati categoria)

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Poti sa faci ceva mai special decat sa dai un simplu cadou. Acum imi vine in minte un cadou original pe care eu l-am facut pentru prietena mea cea mai buna. Am cumparat o cutie gen cufar. Am umplut-o cu banuti de 1 ban si am pus niste accesorii de infrumusetare pe care sa le poarte si gata. Poti sa citesti despre cum sa o pregatesti cadoul aici. http://www.surprizewow.com/cadouri/un-cadou-cu-valoare-cat-o-comoara/

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu doresti sa-i oferi un cadou fara...cadou. Tutusi, invit-o undeva la un local cu muzica buna.

| ellaells a răspuns:

De ce nu ii iei un aranjament floral cu niste trandafiri superbi, un aranjament din asta nu poate fii mai scump de 60-70 de lei si o felicitare in care sa ii urezi ceva happy

| CersetoruVesel a răspuns:

Daca vrei ceva original poti face ceva de mana gen origami sau ceva ce faceati in clasele mici la lucru manual:))
uite un site de unde poti lua retete de origami:
http://www.en.origami-club.com/